BAMBULICH SE POSTUPNĚ MĚNÍ NA NELIMITY

NÁŠ PŘÍBĚH

FUJI2659 raw (1)V roce 2012 jsem poprvé poznala háček a učila se s ním pracovat.

O rok později se zrodila značka Bambulich, za jejímž vznikem stojí příběh jednoduchého setkání s kamarádkou, která mě naučila háčkovat. Tento nově objevený talent mi otevřel dveře k vytváření originálních kousků, díky kterým jsem mohla sladit svou bundu s čepicí a vdechnout tak svému šatníku neotřelý nádech osobitosti.

Během následujících pěti let se moje vášeň pro háčkování rozrostla a spolu s tím i sortiment Bambulichu. Rozšířila jsem nabídku o šité výrobky, které zahrnovaly nejen dětské, ale postupně i dámské a pánské oděvy. S každým stehem a každým novým výrobkem se Bambulich stávala nejen značkou, ale i příběhem o růstu, učení a neustálém rozvíjení.

Deset let od založení značky jsem začala přemýšlet o změně názvu. Tento krok symbolizuje nejen vývoj a transformaci, kterou Bambulich prošel, ale i můj osobní růst jako tvůrce, který stál u jejího zrodu.

Bambulich tak pokračuje ve své cestě, ale... 

16.3. 2024 Bambulich se mění na NelimiTY

PROČ JSEM PŘEJMENOVALA SVOU ZNAČKU ?

Původní název Bambulich již nepostačoval v tom, aby vyjádřil celou škálu emocí, myšlenek a hodnot, které se v mé tvorbě objevují. Bylo třeba najít název, který lépe vyjadřuje esenci značky, její jedinečnost a především neomezený potenciál pro inovaci a kreativitu.

Změna názvu značky z "Bambulich" na "NelimiTY" je výsledkem našeho ročního pečlivého zamyšlení a touhy reflektovat osobní hodnoty a vizi značky. Důvodem této změny je několik klíčových faktorů, které společně tvoří novou identitu značky.

   
  1. Osobní dotek: Nový název "NelimiTY" v sobě zahrnuje i mé jméno, Nell. Toto začlenění jména do názvu značky přináší osobnější přístup a zdůrazňuje osobní zapojení a vášeň, kterou do značky vkládám. Je to odkaz na to, že za značkou stojí skutečná osoba s vizí a sny.

 

  1. Sledující a komunita: Slovo "NelimiTY" evokuje pocit společenství a propojení mezi nám i- značkou a našimi sledujícími. Naznačuju, že jsme otevření dialogu, interakci a budování vztahů s našimi zákazníky a fanoušky. Tímto způsobem vyjadřuju vděčnost a uznání těm, kteří nás podporují.

 

  1. Neomezené vyjádření osobnosti: Výběrem názvu "NelimiTY" chci zdůraznit kreativitu a individualitu. Tímto názvem podporuju neomezené vyjádření sebe sama a ráda bych povzbudila lidi, aby byli odvážní ve vyjádření své jedinečnosti. Je to výzva k překonávání hranic a objevování nových možností.

 

  1. Poděkování komunitě: Zmínka o poděkování všem, kteří se podíleli na změně názvu, je důležitým aspektem. Toto uznání zdůrazňuje, že za změnou stojí nejen individuální vize, ale také spolupráce a podpora komunity.

Celkově změna názvu na "NelimiTY" odráží hlubší poselství a hodnoty, které chci sdílet. Prostě dělat věci jinak. Je to vyjádření evoluce a aspirace značky směrem k větší otevřenosti, osobnímu zapojení a podpoře neomezeného vyjádření každého jednotlivce.