BAMBULICH SE POSTUPNĚ MĚNÍ NA NELIMITY

TY příběhy

Vítejte v mé kreativní kuchyni!

Rozhodla jsem se, že odteď vám sem tam podstrčím nějaký ten článek nebo příběh, který by vás mohl oslovit a zároveň obohatit. Budou to nápady/inspirace/srandičky přímo z mé dílny a z mé hlavy...

Ponoříme se do zákulisí mého přemýšlení, návrhů, úspěchů i těch méně šťastných okamžiků.

Vítejte...

JAK VZNIKLY PUNTO KALHOTY?
 
Představte si, že v malé, ale energické vesničce v Podkrkonoší pracují na dílně dvě dobré přítelkyně - Nell a Dita. Nell je malé postavy s tím problémem, že se jí při chůzi stehna dřou, zatímco Dita je vysoká a ze všeho ji leze zadek.
Stále hledají pohodlné, ale zároveň stylové oblečení, které by vyhovovalo jejich osobitému vkusu. Jednoho dne se rozhodly, že vymyslí kalhoty, které by byly nejen pohodlné a praktické, ale i elegantní a s osobitým detailem. Chtěly, aby kalhoty byly vhodné pro každou ženu, bez ohledu na její postavu či výšku.
 
Pustily se do práce a po několika pokusech, kdy první model končil nešťastně právě v půlce zadku a spousta dalších prototypů byla daleko od dokonalosti, se jim podařilo vytvořit kalhoty, které nazvaly "Punto". Punto kalhoty byly zvláštní svou inovativní a flexibilní konstrukcí, která umožňovala kalhotám přizpůsobit se různým typům postav. Hlavní inovací byl použitý elastický materiál.
 
Zajímavým detailem, který dodal Punto kalhotám osobitost, je originální šňůrový detail.
Nám přinesly radost a pohodlí.
 
A co Vám?